IBM Firma roku 2021

Firmou roku 2021 se ve Zlínském kraji stal Satturn Holešov

IBM Firmou roku 2021 se ve Zlínském kraji stala rodinná firma Satturn Holešov, která působí v oboru elektronických komunikací a informačních technologií ve spojení s projekty v oblasti ochrany životního prostředí. Zaměřuje se na projekty, které kladou důraz na zadržování vody v krajině a snižování znečištění povrchových i podzemních vod nekontrolovaným vypouštěním odpadních vod z bodových zdrojů.

„Hnacím motorem jsou pro nás od prvopočátku naše vize, které se nám úspěšně krok za krokem daří překlápět do reality,“ říká jednatel vítězné firmy Ing. Jaromír Tomšů.

V oblasti elektroinstalací je firma ověřeným dodavatelem veřejného osvětlení a fotovoltaických systémů. Rodinný podnik z Holešova působí na českém trhu již od roku 1992. V současné době udává firma celorepublikový trend v oblasti decentrálního čištění odpadních vod s telemetrickým řídicím systémem na venkově a v odloučených místních částech měst, kde je ekonomicky neefektivní budovat centrální kanalizační systémy.

„Blahopřeji vítězi, poprávu mu náleží vítězství za nezpochybnitelný společenský přínos v oblasti podnikání, ekologie a inovací,“ zhodnotil volbu Václav Matula z IBM Česká republika.

Články o zisku a předávání ceny v médiích

URL

Zlínský kraj zná své podnikatelské šampióny – Firma roku 2021

www.firmaroku.cz

IBM Firma roku 2021 Zlínského kraje se jmenuje SATTURN HOLEŠOV a zabývá se elektronickými komunikacemi a informačními technologiemi ve spojení s projekty v oblasti ochrany životního prostředí. Titul MONETA Živnostník roku 2021 Zlínského kraje získala Eva Klabalová, která se věnuje obuvnictví.

URL

Tituly firma a živnostník roku 2021 Zlínského kraje putují na Kroměřížsko

www.kromerizsky.denik.cz

V kategorii IBM Firma roku 2021 zvítězila holešovská rodinná firma Satturn, která působí v oboru elektronických komunikací a informačních technologií. Zaměřuje se na projekty, které kladou důraz na zadržování vody v krajině a snižování znečištění povrchových i podzemních vod.

Kontakt:

SATTURN HOLEŠOV spol. s r. o.
Dlažánky 305
769 01 Holešov
Česká republika