Českých 100 Nejlepších 2022

NEJLEPŠÍ JE BÝT NEJLEPŠÍ

Úspěch v prestižní soutěži Českých 100 Nejlepších 2022

Firma SATTURN HOLEŠOV se jako malá rodinná firma zařadila mezi českých 100 nejlepších firem za rok 2022, a to v oborové kategorii „Životní prostředízemědělstvípotravinářství“. Vyhlášení výsledků 27. ročníku této prestižní soutěže – „Českých 100 Nejlepších“ se uskutečnilo v reprezentačních prostorách Španělského sálu na Pražském hradě. Byl to neopakovatelný zážitek.

Cílem soutěže „Českých 100 Nejlepších“, kterou vyhlašuje pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius, je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „Českých 100 Nejlepších“ v maximální míře využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace proto vycházejí z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti (to především), tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

Články o zisku a předávání ceny v médiích

URL

SATTURN HOLEŠOV patří mezi 100 nejlepších českých firem za rok 2022

www.komunalniekologie.cz

Firma SATTURN HOLEŠOV se jako malá rodinná firma zařadila mezi českých 100 nejlepších firem za rok 2022, a to v oborové kategorii „Životní prostředí – zemědělství – potravinářství“. Vyhlášení výsledků 27. ročníku této prestižní soutěže – „Českých 100 Nejlepších“ se uskutečnilo v reprezentačních prostorách Španělského sálu na Pražském hradě.

Kontakt:

SATTURN HOLEŠOV spol. s r. o.
Dlažánky 305
769 01 Holešov
Česká republika