Equa bank Rodinná firma roku 2021

Rodinnou firmou roku 2021 se stal Satturn Holešov

Vítězství v prestižní soutěži Equa bank Rodinná firma roku 2021 v kategorii Malá firma

Jubilejního 10. ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku se zúčastnilo celkem 48 rodinných firem z celé republiky. Jejím cílem je každoroční hledání a oceňování inspirativních příběhů rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace.

Rodinné firmy podnikají promyšleně, odpovědně, v dlouhodobém horizontu a také pomáhají v místě, kde působí. Je pro ně důležitá i podpora rodiny v podnikání či sdílení zkušeností.

Články o zisku a předávání ceny v médiích

URL

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. je Rodinnou firmou roku 2021

www.komunalniekologie.cz

Jubilejní 10. ročník soutěže Equa bank Rodinná firma roku již zná své vítěze. Přihlásilo se celkem 48 rodinných firem. Soutěž Equa bank Rodinná firma roku hledá inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy.

URL

Vítězové Equa bank Rodinná firma roku 2021 byli vyhlášeni

www.businessinfo.cz

Soutěž Equa bank Rodinná firma roku organizuje již desátým rokem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. V letošním ročníku se do soutěžního klání přihlásilo celkem 48 rodinných firem. V kategorii Malá firma (firmy do 50 zaměstnanců s obratem do 10 milionů eur) zvítězila firma SATTURN HOLEŠOV.

Kontakt:

SATTURN HOLEŠOV spol. s r. o.
Dlažánky 305
769 01 Holešov
Česká republika